Volfied

Uzay oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 416 KB
  • Version
  • Dil İngilizce
  • Firma Taito
Volfied, bilgisayarın ilk çıktığı yıllardan günümüze kadar ulaşmış efsanevi oyunlardan birisidir. Volfied' de amaç dünyayı ele geçirmeye çalışan istilacı hayvalnlardan kurtulmaktır. Yılan, yengeç, salyangoz gibi pek çok düşmanla baş edilmesi gereken oyunu
Volfied, bilgisayarın ilk çıktığı yıllardan günümüze kadar ulaşmış efsanevi oyunlardan birisidir.

Volfied' de amaç dünyayı ele geçirmeye çalışan istilacı hayvalnlardan kurtulmaktır. Yılan, yengeç, salyangoz gibi pek çok düşmanla baş edilmesi gereken oyunu oynamak da oldukça basittir. Yapmanız gereken tek şey karşınıza çıkan tehlikeleri sıkıştırarak yok etmektir. Bunun için alanlarını kesmeli ve yaşadıkları yeri iyice sıkıştırmalısınız. Yaşadıkları alanın %80'in altında kalacak şekilde kestiğinizde bölümü geçmiş olacaksınız. 

Oyun toplamda 15 bölümden oluşmaktadır. Yön tuşlarını kullanarak gideceğiniz yönü belirleyebilir, çizgi dışına çıkmamak için boşluk tuşunu kullanabilirsiniz. Çizginin dışındayken düşmanların size temas etmemesini sağlamalısınız, aksi halde ölürsünüz. Alanı daralttıkça bonuslar da kazanacaksınız. Aldığınız bonuslar size zamanı durdurma, ateş edebilme, hızlı hareket edebilme ve büyük bomba atabilme gibi özellikler sağlayacak. 

Yılların eskitemediği oyun Volfied'i şimdi siz de oynayın!
Daha Fazla Göster
Volfied indir